Vaše rady a tipy > Dom a záhrada

Kúzelné Vianoce 2017

napísal/a Kika Nábytok, počet videní: 1413

Predtým, než sa do sviatočnej výzdoby pustíte, vyberte si farebný tón, do ktorého budete vianočné dekorácie ladiť. Štýly a farby príliš nemiešajte, snažte sa ich skôr zladiť s interiérom. Medzi favoritov patria odtiene bielej, šedej, ale aj teplé tóny vanilky a medu. Voľte dekorácie z jednoduchých a hladkých materiálov, napríklad zo svetlého dreva, skla či keramiky, odvážnejší môžu zamieriť aj na kožušinu. Prinášame vám niekoľko typov, ako zladiť interiér vo vianočnom duchu.

Premeňte váš domov na ľadové kráľovstvo.
Inšpirujte sa: Tohtoročné trendy uspokoja aj milovníkov zimnej klasiky. Inšpiráciu nájdu pri pohľade na zasneženú zimnú záhradu alebo bájnu rozprávkovú krajinu. V tomto vianočnom ladení stoja v popredí najmä farby strieborná a čisto biela, evokujúce farby zimy, snehu, ľadu, kryštálov zmrznutej vody či snehových vločiek. Striebornú farbu tiež môžete doplniť o jemnejšie pastelové farby - mätovú či pistáciovú.

Vytvorte doma oázu pokoja vo vintage štýle. Drevo, prírodné farby či patina vyčarujú Vianoce, ktorými si pripomeniete detstvo.

Alebo skúste zmeniť interiér na zimnú skrýšu pre hravé zvieratká, tento rok sú in.

Medzi vďačné a stále obľúbe¬né dekorácie patria sviečky. Môžete ich umiestniť na ľubo¬voľné miesto, všade vykúzlia tú pravú sviatočnú atmosféru. Pri výzdobe sa však nemusíte obmedzovať len na interiér. V oknách sa vedia krásne vynímať lampášiky alebo svetielka. Tie môžete umiestniť aj
na stromy v záhrade.

S KIKA vám pomáhame tvoriť domov vášho života. Viac inšpirácií hľadajte na www.kika.skKomentáre